Yırtıcı Kuşlar Film izle - Birds Of Prey

2020 yapımı olan film Zalim bir lord tarafından kaçırılmış kızın ne zorluklar altında kurtarılmaya çalışıldıgını anlatmaktadır Aksiyon Filmleri kategorilerinde yerini almaktadır.

Gotham’ın adamları olan Roman Sionis ve Zsasz genç bir kızı hedef olarak belirler. Cass adındaki genç kızı arayan bu ikili nedeniyle şehirde bir kaos ortaya çıkar. Kızın yakalanması ise eski ekibi yeniden bir araya getirecektir. Durumun bu şekilde olması Harley, Huntress, Renee, Black Canary’nin yollarının kesişmesine neden olacaktır. Ekip genç kızı kurtarmak ve Gotham’ın adamlarını etkisiz hale getirmek için büyük bir mücadeleye girişecektir. Bu savaşı kazanmak için doğru bir plan oluşturmak zorundadırlar.

1 saat 49 dakika uzunluğuna sahip olan film 2020 Amerika Birleşik Devletleri yapımıdır. Film aynı zamanda Yırtıcı kuşlar Türkçe altyazılı seçeneği üzerinden de takip edilebilmektedir. Yırtıcı kuşlar yapımının yönetmen koltuğunda Cathy Yan otururken, filmin oyuncu kadrosunda ise Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett Bell, Rosie Perez, Ella Jay Basco, Chris Messna, Ewan McGregor ve Charlene Amoia bulunuyor. Filmin senaryosunda ise Christina Hodson ve Chuck Dixon imzası var.


Yazıya verdiğimiz etiketler: Yırtıcı kuşlar filimi izle,Türkçe altyazılı film izle,Birds of prey watch,Yırtıcı kuşlar film oyuncuları,Yırtıcı kuşlar tek parça izle,Süper kahraman filmleri izle,2020 filmleri

Admins

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme