Oflu Hoca Trakya'da Film izle

2018 yapımı olan film Doğanspor Futbol klubünün başlkanlığını yapmaktadır ve yeni transfer gözüne kestirip böyle bir macera ile başlamaktadır Komedi Filmleri kategorisinde yerini almaktadır.

Yeni transfer peşinde koşan Oflu Hoca bir müddet süren arayışından sonra gözüne genç yıldız Hayati’yi kestirir. Genç yetenek Hayati’yi transfer etmeyi aklına koyan hoca onu transfer edebilmek için bulunduğu yerden Lüleburgaz’a doğru yola çıkar. Bu sırada Lüleburgaz’da hocaya bir ikiz kadar benzemekte olan Haspi adındaki bir adam tahliye olmuştur. Haspi’nin hapisten çıkışıyla buradaki işler gün geçtikçe karışmaya başlayacaktır. Birbirlerine ikiz kadar benzeyen Oflu Hoca ve Haspi’nin karakterleri ise tam terstir. İkiliyi bu süreçte oldukça komik ve tuhaf olaylar beklemektedir. 2018 yapımı film eğlenceli bir zaman aralığı geçirmeyi vaat ediyor. Filmin oyuncu kadrosu epey zengin olurken, oyuncu kadrosunda genel olarak genç isimler ağırlık taşımaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda bulunan isimler arasında ise Çetin Altay, Gökhan Yıkılkan, Gülhan Tekin, Bilal Çatal çekiç, Seymen Aydın, Ececan Gümeci, Buket Dereoğlu ve Bahtiyar Engin yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Adem Kılıç ve Serkan Karaarslan ikilisi birlikte üstlenmiş durumdadır.


Yazıya verdiğimiz etiketler: Oflu hoca film izle,Trakya' da filmi izle,Oflu hoca trakya'da film konusu,Oflu Hoca Trakya'da tek parça izle,Yerli film izle,Komedi film izle

Admins

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme