Naim Süleymanoğlu Cep Herkülü Filmi izle

2019 yapımı olan film Türkiye yi dünyada gögsünü kabartarak temsil eden Naim Süleymanoğlu'nun hayat hikayesi Dram ve Spor Filmleri kategorilerinde yerini almaktadır.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu, kariyeri başarılarla dolu olan ünlü halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu ediniyor. Dünya spor tarihine ismini altın harflerle kazımış olan Süleymanoğlu’nu daha iyi tanımaya neden olacak film, yıldız sporcunun hayatını mercek altına alıyor. İlk Dünya rekorunu 15 yaşında kıran sporcu, 3 Olimpiyat altın madalya, 7 Dünya şampiyonluğu, 6 Avrupa şampiyonluğu elde etmiştir. Ayrıca kariyerine bunlara ek olarak sayısız başarı sığdıran sporcu genç yaşına rağmen halter tarihinin gelmiş geçmiş en etkili isimlerinden biri olarak sayılmaktadır.

Biyografik film olma özelliği taşıyan bu filmde ünlü sporcuyu Hayat Van Eck canlandırdı. Filmin diğer oyuncuları arasında ise Yetkin Dikiciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Uğur Güneş, İsmail Hacıoğlu, Renan Bilek ve Bülent Alkış bulunuyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise başarılı filmlere imzasını atmış olan Özer Feyzioğlu var. Filmin yapımcı koltuğunda Mustafa Uslu bulunurken, filmin müziklerini ise Fahir Atakoğlu yapmıştır. Seyir zevki yüksek bir zaman aralığı sunan filmin uzunluğu ise 2 saat 20 dakikadır.


Yazıya verdiğimiz etiketler: Naim filmi izle,Ünlü halterci filmini izle,Naim süleymanoglu filmi izle,Cep Herkülü filmi izle,yerli film izle,biyografı filmleri izle,halterci naim filmi izle,Naim süleymanoğlu dünya rekorları izle

Admins

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme