Black Widow Film izle , Marvel

2020 yapımı Marvel yapımı olan film Süper kahramanların tekrar buluşmasını mı ele alacak ? Macera ve Aksiyon Filmleri kategorilerinde yerini almaktadır.

Black Widow, Marvel evreninin 4. Evresini konu ediniyor. Avengers Endgame bölümünde Black Widow, ruh taşını aldıktan sonra ölmüştü. 2020 yılında vizyona girmesi beklenen “Black Widow” filminde ise hikâyenin geçmişi ele alınacak. Filmde başrole hayat verecek isim ise Scarlett Johansson olacak. Film Marvel’in filmleri arasında ilk solo Black Widow filmi olma özelliği taşıyor. Seyir zevki yüksek iki saat geçirmeyi vaat eden yapımda tempo bir an olsun düşmek bilmeyecek.

Macera ve aksiyon severlerin incelemesi gereken bu film, uzunca bir süre akıllarda yer edecek sahneleri içinde bulunduruyor. İlgi çekici senaryosu ve yıldız kadrosuyla uzun zaman adından söz ettirecek gibi duran film seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Black Widow filminin yönetmen koltuğunda ise başarılı filmlere imzasını atmış olan yönetmen Cate Shortland bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise tıpkı önceki Marvel filmlerinde olduğu gibi yıldız isimler yer alıyor. David Harbour, Rachel Weisz, Florence Pugh, Ray Winstone, Michelle Lee, O. T Fagbenle var. Filmin senaristliğini ise Jac Schaeffer ve Ned Benson ikilisi üstleniyor.


Yazıya verdiğimiz etiketler: Marvel filmleri izle,Black widow filmi izle,Yabancı filmleri izle,Süper kahraman film izle,Marvel film serisi izle,Black widow film yönetmeni,Black widow oyuncuları kim

Admins

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme