Ailecek Şaşkınız Film izle

2018 yapımı olan film babasının şirketinin başına geçerek CEO olan Ferhat'ın hikayesini anlatıyor Komedi Filmleri kategorilerinde yerini almaktadır.

Ferhat, yaşına rağmen halen çocuksu ve şımarıktır. Ferhat’ın yardımcılığını ise çocukluk arkadaşı şirketin finans müdürü olan Gökhan üstlenmiştir. İkili çalışanlarına karşı pekte nazik değildir. Bir gün şirket çalışanlarıyla birlikte gittikleri bir restoranda, restoranın sahibiyle tanışırlar. Kısa süre içinde restoran sahibiyle iyi bir dostluk kurarlar. Restoran sahibinin kızını gören Ferhat, kızı görür görmez tutulur. Ancak Elif onun sandığı kadar kolay elde edilir saf bir kız değildir. Sert karakteri ve kıvrak zekasıyla Ferhat’ı bu süreçte oldukça zorlayacaktır. Seyir zevki yüksek bir zaman aralığı geçirmeyi vaat eden film 2018 yılında vizyona girdi. Filmin yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Selçuk Aydemir otururken, filmin oyuncu kadrosunda ise Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Bihter Dinçel, Çağlar Ertuğrul ve Mustafa Alabora yer alıyor. Ailecek şaşkınız filminin yapımcısı ise Murat Cemcir ve Necati Kocabay’dır.

Film Süresi: 2 Saat 00 Dakika
İmdb Puanı: 7,4 - 10
Beyazperde Puanı: 3,8 - 5
Film Yönetmeni: Selçuk Aydemir
Filmdeki bazı Oyuncular: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy, Bihter Özdemir, Çağlar ErtuğrulYazıya verdiğimiz etiketler: Ailecek şaşkınız filmini tek parça izle,Ailecek şaşkınız full izle,Yerli film izle,Ailecek şaşkınız film konusu,Ailecek şaşkınız film yönetmeni

Admins

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme